Jak wygląda współpraca z Harrym?


Jak Harry wycenia projekty?
Jak szacuje czas realizacji?
Poznaj sekretne procedury współpracy z Harrym.


 
 

Ile to będzie kosztować?
Stawki Harry’ego

Harry Slogan tworzy projekty każdego kalibru. Od najmniejszych po duże kampanie. Pracuje dla bardzo małych firm i dla największych marek. Wysokość stawki zawsze zależy od dwóch rzeczy. Od rodzaju działań i od stopnia ich złożoności. Dlatego Harry wycenia projekty indywidualnie. Tak aby cena była dopasowana do wymogów zlecenia.

Zapytaj o wycenę

 
 

Jak długo zajmie realizacja?
Terminy Harry’ego

Harry jest jak błyskawica. Robota pali mu się w rękach. Duże, złożone projekty wymagają jednak zwykle trochę czasu. Ile? To już zależy od projektu – jak bardzo jest duży i jak bardzo złożony.

Zapytaj o termin

 

Jak będzie wyglądać współpraca?
Krok po kroku

Etap 1

Harry chce poznać Twoje cele i oczekiwania. A Ty na pewno chcesz poznać Harry’ego. Ten etap to ustalenie modelu współpracy, kosztorysu i harmonogramu.

Etap 2

Harry zakochuje się w temacie. Przestaje myśleć o czymkolwiek innym. Oddaje się bez reszty poszukiwaniu oraz analizowaniu informacji.

Etap 3

To ten moment, w którym na 100% „dojdzie do czegoś”. Podczas spotkania (lub serii spotkań) Harry sformułuje strategiczne założenia. Mogą to być również spotkania w formie warsztatów.

Etap 4

Zaczyna się tworzenie koncepcji. Harry wpada w szał twórczych uniesień. Powołuje do istnienia nowe byty. Powstają słowa i idee, których wcześniej nie było.

Etap 5

Etap projektowania i wdrażania koncepcji. Idee przeradzają się w obrazy, dźwięki, technologie i inne realne byty. Prawdziwa magia.

Etap 6

Pojawiają się efekty. Harry uwielbia ten etap. Ty uwielbiasz ten etap. Jest na to naukowe określenie: „samo uwielbienie”.

 

A teraz najważniejsze. Jesteś tutaj? Czytasz?

To oznacza, że chcesz, żeby Harry coś dla Ciebie zrobił.

 

Zadzwoń do niego. Albo napisz. Umów się. Będzie super.

Skontaktuj się